Ruumide rent

Tallinna Kammereteatris on black-box tüüpi saal, kus on mugav üritust pidada ca 60-l inimesel. Etendusele mahub kuni kaks korda niipalju.
Saal sobib ka loengusarjadeks, õppetööks (Lava tagasein toimib vanakooli tahvlina.), dinee-etendusteks, viktoriinideks, joogatrennideks, vestibüülis aset leidvateks kujutava kunsti näitusteks ja näitusmüükideks, erinevateks firmaüritusteks, juubeli- ja jõuluüritusteks…. Saalis on helivalmidus (pult, aktiivkõlarid), videoprojektor koos ekraaniga ja erinevad valguslahendused, mis tekitavad erilise, õdusa atmosfääri.

Saab salvestada või teha otseülekandeid internetti, samuti webinare korraldada.

Vajadusel catering. Söögivalik piiramatu. Valikus on mitte vähem kui 754 erinevat õlut.
Võimalus tellida etendusi, ansambleid, soliste, mustkunstnikke, tsirkuseartiste jms.

Parkimine maja ees ja ümberkaudu tasuta. Salme Kultuurikeskuse parkla 100m.

Soovid ruume rentida?

Lisaks ruumide rendile on võimalik tellida ka etendus.

Teated

Vabriku Seminar Podcast #24 – Jaan Toomik

oktoober 12, 2019

Jaan Toomik on videokunstnik, maalija ja auhinnatud filmitegija. Vabriku Seminari Podcasti #24 avalik salvestus toimub reedel, 18.10. kell 19.00 Tallinna Kammerteatris, Vabriku 12, Kalamajas. Piletid 5€ Tugitoolisportlastele: https://www.paypal.me/vabrikuseminar Küsimused ainult kohapeal! Saatejuht Toomas Saarepera Saade ilmutab end otse Youtube’s, hiljem ka Kammerteatri kodulehel, Spotify’s ja Apple’i Podcast’is.

Loe lähemalt

Vabriku Seminar Podcast #23 – Oskar Lesment

oktoober 6, 2019

Oskar Lesment on https://420estonia.ee eestvedaja. Vabriku Seminari podcasti #23 avalik salvestus toimub teisipäeval, 08.10. kell 19.00 Tallinna Kammerteatris, Vabriku 12, Kalamajas. Piletid 5€ Tugitoolisportlastele: https://www.paypal.me/vabrikuseminar Küsimused ainult kohapeal! Saatejuht Toomas Saarepera Saade ilmutab end otse Youtube’s, hiljem ka Kammerteatri kodulehel, Spotify’s ja Apple’i Podcast’is.

Loe lähemalt

PALJU ÕNNE! “SINISED KILESUSSID JALAS” 10

oktoober 6, 2019

Andrus Kivirähki monokomöödia “Sinised kilesussid jalas” on naerutanud teatrisõpru juba 10 aastat. Kuna on käimas juubelihooaeg siis publiku nõudmisel mängime novembris ja detsembris 4 korral Tallinna Kammerteatris

Loe lähemalt

Onu Heinari lood Saaremaal 6. juulil

juuni 14, 2019

Indrek Taalmaa monokomöödia “Onu Heinari lood” läheb lisaks Kolgale ka Saaremaale. Etendus toimub Saaremaal Valjalas 6. juulil. Etendus kestab 2 tundi koos vaheajaga.

Loe lähemalt