Ruumide rent

Tallinna Kammereteatris on black-box tüüpi saal, kus on mugav üritust pidada ca 60-l inimesel. Etendusele mahub kuni kaks korda niipalju.
Saal sobib ka loengusarjadeks, õppetööks (Lava tagasein toimib vanakooli tahvlina.), dinee-etendusteks, viktoriinideks, joogatrennideks, vestibüülis aset leidvateks kujutava kunsti näitusteks ja näitusmüükideks, erinevateks firmaüritusteks, juubeli- ja jõuluüritusteks…. Saalis on lisatasu eest helivalmidus (pult, aktiivkõlarid), videoprojektor koos ekraaniga ja erinevad valguslahendused, mis tekitavad erilise, õdusa atmosfääri.

Saab salvestada või teha otseülekandeid internetti, samuti webinare korraldada.

Vajadusel catering. Söögivalik piiramatu. Valikus on mitte vähem kui 754 erinevat õlut.
Võimalus tellida etendusi, ansambleid, soliste, mustkunstnikke, tsirkuseartiste jms.

Parkimine maja ees ja ümberkaudu tasuta. Salme Kultuurikeskuse parkla 100m.

Soovid ruume rentida?

Lisaks ruumide rendile on võimalik tellida ka etendus.

Teated

Vabriku Seminar Podcast #28 – Juku-Kalle = Raid

november 15, 2019

Juku-Kalle=Raid?  Vabriku Seminari Podcasti #28 avalik salvestus toimus neljapäeval, 14.11. kell 19.00 Tallinna Kammerteatris, Vabriku 12, Kalamajas. Piletid 5€ Küsimused ainult kohapeal! Tugitoolisportlastele: https://www.paypal.me/vabrikuseminar Saatejuht Toomas Saarepera Saade ilmutab end otse Youtube’s, Spotify’s ja Apple’i Podcast’is.

Loe lähemalt

Vabriku Seminar Podcast #27 – Margit Mutso

november 8, 2019

Margit Mutso on arhitekt, kes teab m.h. ka liginullenergiamajadest. Vabriku Seminari Podcasti #27 avalik salvestus toimus neljapäeval, 07.11. kell 19.00 Tallinna Kammerteatris, Vabriku 12, Kalamajas. Piletid 5€ Küsimused ainult kohapeal! Tugitoolisportlastele: https://www.paypal.me/vabrikuseminar Saatejuht Toomas Saarepera Saade ilmutab end otse Youtube’s, Spotify’s ja Apple’i Podcast’is.

Loe lähemalt

Vabriku Seminar Podcast #26 – Marek Strandberg

oktoober 31, 2019

Marek Stranberg on muutuste arhitekt. Vabriku Seminari Podcasti #26 avalik salvestus toimub neljapäeval, 31.10. kell 12.00 Tallinna Kammerteatris, Vabriku 12, Kalamajas. Piletid 5€ Küsimused ainult kohapeal! Tugitoolisportlastele: https://www.paypal.me/vabrikuseminar Saatejuht Toomas Saarepera Saade ilmutab end otse Youtube’s, hiljem ka Tallinna Kammerteatri kodulehel, Spotify’s ja Apple’i Podcast’is.

Loe lähemalt

Vabriku Seminar Podcast #25 – Astrid Kannel

oktoober 22, 2019

Astrid Kannel on teleajakirjanik ja maailmarändur. Vabriku Seminari Podcasti #25 avalik salvestus toimub neljapäeval, 24.10. kell 19.00 Tallinna Kammerteatris, Vabriku 12, Kalamajas. Piletid 5€ Küsimused ainult kohapeal! Tugitoolisportlastele: https://www.paypal.me/vabrikuseminar Saatejuht Toomas Saarepera Saade ilmutab end otse Youtube’s, hiljem ka Tallinna Kammerteatri kodulehel, Spotify’s ja Apple’i Podcast’is.

Loe lähemalt